Úvodní stránka » Obchodní podmínky » Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě ZVERIMIX.EU

Internetový obchod www.zverimix.eu si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, kdy se zboží již nevyrábí nebo je na trhu nedostupné.
Také v případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny ze strany dodavatele, vyhrazujeme si právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit.
V případě, že tato situace nastane, bude zákazník kontaktován e-mailem nebo telefonicky za účelem dohody o dalším postupu.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

V souladu se zákonem č. 367/2000 má Kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží a bez udání důvodu vrátit Zboží zpět Prodávajícímu. Prodávající je povinen vrátit kupujícímu plnou cenu za zboží.

Pro vrácení zboží do 14 dnů od převzetí platí následující podmínky:

 • Kupující zavolá na telefonní číslo +420 773 559 548 nebo napíše na emailovou adresu obchod@zverimix.eu, uvede číslo faktury a své jméno a oznámí odstoupení od smlouvy.
 • Jakmile budeme znát všechny tyto údaje, dohodneme s Vámi přesný postup vrácení zboží
 • Ke zboží je třeba doložit doklad o koupi zboží (pokladní doklad nebo faktura) a potvrzený záruční list (pokud byl součástí balení) .

Zboží musí být čisté, nepoškozené, kompletní, bez známek užívání nebo opotřebování a v původním obalu. Prodávající vrací plnou cenu zboží, nikoliv však poštovné (přepravné).

 • Kupující hradí doručení na adresu Prodávajícího.
 • Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží budou peníze za zboží zaslány převodem na účet kupujícího a to nejpozději do 5 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nedodání kompletního zboží či jinak odporujícího výše uvedeným podmínkám se termín posouvá do doby dodání plnohodnotného zboží.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude prodávající akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět.

Reklamační řád

 • V souladu se zákonem č. 367/2000 má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, je nutno nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení zboží prodávajícímu). Náklady spojené s výměnou či vrácením zboží nese v plné výši kupující.
 • Peníze za zboží budou navráceny po dohodě se zákazníkem bankovním převodem (peníze budou odeslány do 5 pracovních dnů po obdržení nepoškozené zásilky).
 • Zákazník je povinen zkontrolovat dodávku, není-li nikterak viditelně poškozena nebo poničena. Pokud je zásilka poničena, nepřevezme zásilku a neprodleně kontaktuje internetový obchod na obchod@zverimix.eu
 • Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.
 • Záruční podmínky jsou dány příslušnými výrobci.
 • Případné vady, které se vyskytnou v záruční době je nutno reklamovat bez zbytečného odkladu, a to telefonicky na tel.: +420 773 559 548, nebo e-mailem na: obchod@zverimix.eu a zboží pak zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Reklamované zboží nesmí být znečištěné.
 • Součástí reklamace je kopie dokladu o nákupu.

UPOZORNĚNÍ:
Informace o složení granulí jsou pouze orientační, protože dochází ke změnám receptury, kterou nám dodavatelé nesdělí a my ji nejsme schopni ihned podchytit.
Proto berte prosím tyto údaje jako orientační.

STEVAX s.r.o.

Místo podnikání: Brno, Gajdošova 40
IČ: 29205921

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 15. 2. 2010
Evidenční číslo ŽL: OZU/851/2010/Be/2
Spisová značka: C 65528 vedená u Krajského soudu v Brně

Jsme plátci DPH.